Krov LR je deo košnice koji služi da zaštiti košnicu od nepovoljnih spoljnih uticaja i različitih atmosferskih prilika (sneg, kiša, sunce…). Pored toga, Krov LR ima i dodatnu funkciju da obezbedi dovoljnu ventilaciju za košnicu.
Delovi košnica, Delovi LR košnice, Delovi DB10 košnice, Krovovi
25110 – Krov LR, DB 10 sa limom i ivericom
Dostupnost:
Nema na zalihama
Krov košnice se sastoji od nerđajućeg lima, koji pokriva celu spoljašnju površinu, a u zavisnosti od modela krova gornja površina ispod lima se može izraditi od iverice ili punog drveta. U standardnu ponudu uključen je krov sa ispunom od iverice koju prekriva aluminijumski lim. Po zahtevu kupca u zbeg se izrađuje kompletno od daske sa debljim pocinkovanim limom. Dimenzije krova za košnice LR i DB10 su 560x460x65mm, a krova za košnice DB12 560x560x65mm.
770,00 рсд
Nema na zalihama
sifra: 257110 Naziv artikla: Krov LR, DB10 opsiven Al limom sa ivericom Proizvodjač: Roj, Trstenik Zemlja porekla: Srbija Rok upotrebe: Neogranicen Sastav: Drvo |
Još uvek nema komentara za ovaj proizvod, budi prvi i ostavi svoj.